Poszedłem do Maślaka na paznokcie. Kulisy otwarcia salonu Semilac by Rafał Maślak

2

Pamiętam, jak nieco ponad dwa lata temu, dostałem mejla od menadżera „nowego Mistera Polski”. Uprzejme i profesjonalne zapytanie, czy jest szansa, aby na naszych łamach (wówczas afterparty.pl) umieścić artykuł o niejakim Rafale Maślaku i to z gwarancją, że będziemy to mieli jako pierwsi. Nie będę udawał, że początkowo miałem to zignorować, ale scroll w dół, a w załączniku zdjęcia przystojnego bruneta z dobrą klatą. Ok, przekonaliście mnie. Portale plotkarskie mają w takich przypadkach, kiedy bohater niusa to jeszcze no name, metodę polegającą na umieszczeniu gwiazdki na twarzy, co ma zachęcić ciekawskich internautów do kliknięcia i sprawdzenia o kogo tak naprawdę chodzi.

W przypadku Maślaka, to nie było konieczne, bo ładna buzia i wyrzeźbiony brzuch zadziałały na wyobraźnię tysięcy internautów i wyklikał się jak dziki. Potem w ekspresowym tempie świecił już klatą niemal wszędzie, za chwilę tańczył już w Polsacie i… wciąż w tym show-biznesie trwa. Jako ojciec chrzestny nie powiem, że nie jestem zdziwiony, ale najwyraźniej głód posiadania pierwszego konkretnego męskiego celebryty i determinacja naszego bohatera to idealny przepis na sukces w tej branży. Dwa lata minęły w ekspresowym tempie, a Maślak zaczyna powoli wykorzystywać kapitał, który dała mu rozpoznawalność i otworzył właśnie swój pierwszy biznes.

I to nie byle jaki biznes, bo salon stylizacji paznokci. No, co tu dużo kryć – po przeczytaniu pierwszej notki prasowej na ten temat miałem mieszane uczucia i przypomniało mi się dojenie fanek Justina Biebera, który wypuścił na rynek linię lakierów do paznokci. Okazało się jednak, że salon firmowany nazwiskiem Maślaka to niejako prezent dla jego dziewczyny i to ona ma nad nim de facto sprawować pieczę. Czyli jednak jakiś ciąg logiczny w tej historii występuje + 3/4 obserwatorów Rafała to młode dziewczyny i kobiety, więc biznes wybrany pod target naprawdę dobrze. Oficjalne otwarcie zdaje się, że jest dzisiaj, natomiast we wtorek była tak zwana premiera medialna, na której pojawiło się kilka znanych twarzy spragnionych ścianki w tym trudnym dla nas wszystkich sezonie ogórkowym. Przez cały dzień, pytany o plany na wieczór, odpowiadałem z dumą, że „idę na paznokcie”, ale ku mojemu rozczarowaniu, malowania na żywo nie było. Szkoda, bo liczyłem na jakiś fantazyjny french na mojej plebejskiej dłoni. Może następnym razem?

Ekspertem kosmetycznym nie jestem, więc w tej materii nie mam zbyt wiele do powiedzenia, oprócz tego, że salon prezentuje się okazale i bardzo estetycznie. Rafał Maślak jako ukształtowany już gwiazdor i osoba publiczna wzbudza we mnie często mieszane uczucia, bo z jednej strony darzę go ogromną sympatią, a z drugiej lektura niektórych jego postów na Facebooku sprawia, że zbieram podpisy pod ustawą ograniczającą dostęp do internetu celebrytom. Nie mogę mu jednak odmówić autentyczności, tak rzadko przecież spotykanej w show-biznesie i czegoś, co rozczula mnie najbardziej czyli trzymania blisko rodziny. Na imprezie jego brat Olek próbował bawić się w DJ-a, byli też rodzice i oczywiście ukochana. Miło się na to patrzy, lans lansem, ale widać, że Maślak nie robi tego wszystkiego tylko dla siebie. I choćby z tego powodu życzę mu dobrze, a to że jeszcze fajnie wygląda w samych majtkach to już wisienka na torcie.

Zdjęcia tym razem nie powalają, ale okupowałem głównie bar ze wspaniałą gruszkową wódką, więc jakoś tak nie było okazji na bawienie się w fotoreportera. Aaa, zdjęcia aut i alkoholu to przemyślany product placement – liczę, że producenci docenią i coś podeślą. Adres na priv!

203171810161961241378125914

2 KOMENTARZE

  1. Pijąc poranną kawe widze link u Karoliny Korwin-Piotrowskiej odnoszący do twojego postu o nowej ramówce TVN. Szczerze mówiąc nic mi nie mówi ani imie ani nazwisko autora :/. Pozytywnie zaskoczony googluje twoje nazwisko i juz staram sie zapamiętać twarz (w nadziei ze moze kiedys zobacze na zywo). Duzy plus za oryginalność i nietuzinkowość 😉 Powodzenia! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here