Co tak naprawdę dzieje się obozach z Kwiatkowskim? Dementujemy plotki

0

Dawid Kwiatkowski jest młodym wokalistą, który zaistniał w internecie dzięki zabawnym filmikom z mamą i coverom nagrywanym na gorzowskim murku… Do tej pory wydał już 5 płyt, a każda z nich szybko stała się popularna wśród młodzieży. Dawid już na początku swojej kariery osiągał sukcesy, m.in. w 2013 wygrał Glam Awards. Kolejne lata również przyniosły mu dużo powodów do radości, zdobył m.in cztery z rzędu (!) nagrody Nickelodeon Kids’ Choice Awards.
 
Pierwszy obóz z Dawidem Kwiatkowskim odbył się w 2014 roku, gdy Dawid rozpoczął współpracę z Kompasem. Od tamtego czasu organizatorzy wprowadzają wiele zmian w programie poszczególnych obozów, jednak w dalszym ciągu skupiają się one na Dawidzie. W pierwszych latach obozów,  Dawid odwiedzał swoje fanki w pokojach, gdzie robił zdjęcia oraz rozdawał autografy. Zupełnie niepotrzebnie wzbudziło to dużo kontrowersji na plotkarach plotkarskich. Dlatego też, od 2017 roku forma spotkania z Dawidem się zmieniła – wprowadzono „Kwiatonators Go”. Jest to gra, w której trzeba rozwiązywać określone zadania. Uczestnicy chodzą po różnych stacjach i walczą o wygranie całej zabawy. Jedną ze stacji jest spotkanie z Dawidem, które zastąpiło wcześniejsze chodzenie po pokojach Dawida. Na tej stacji czeka na nas rozmowa z Dawidem, zdjęcia, autografy, a dla nas wszystkich są to niezapomniane chwile. Podczas całego obozu Dawid odwiedza nas prawie codziennie, je z nami obiady, kolacje, często kręci się po naszym hotelu, więc możemy niespodziewanie go spotkać i porozmawiać.
 
Obozy z Dawidem to super sprawa, kontakt z nim podczas ich trwania to coś zupełnie innego niż koncerty. Obozy to wyjątkowe miejsce na spotkania ze swoim idolem oraz ludźmi poznanymi dzięki niemu. Jeśli ktoś z fanów miał jeszcze jakieś wątpliwości, czy warto się na nie wybrać, odpowiadamy – tak!
 
Autorki:
 
Magdalena Cielecka
 
Klaudia Cebrat
 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here