W czym tkwi fenomen koncertów Dawida Kwiatkowskiego?

0

Wszyscy zadają sobie pytania, jaką muzykę robi ten Dawid Kwiatkowski, kim jest… Ale przede wszystkim nie mogą zrozumieć fenomenu jego koncertów. Dlaczego jego fanki jeżdżą za nim po całej Polsce, czemu koczują na kilka godzin przed rozpoczęciem koncertów? W tym artykule postaram się na te wszystkie pytania odpowiedzieć.
 

 
Dawid to prosty chłopak, którego jara muzyka i tworzenie jej. Podbił serca tysięcy fanów. Na koncertach przybiera bardzo odmienne twarze. Ja byłam do tej pory świadkiem dwóch. Pierwsza: Trasa akustyczna. Było bardzo klimatycznie i intymnie, Dawid, jak i fani, siedzieli i czuło się bardzo bezpiecznie. Z kolei na Happy Hard Tour jest zupełnie inaczej. Bardzo rockowo, wszyscy skakali, wczuwali się w to, co słyszeli i nikt nie myślał o swoich problemach. W tamtym momencie liczyła się tylko muza. Fanki lgną do pierwszych rzędów, siedzą pod barierkami, zazwyczaj zależy im na tym, żeby były zauważone przez Dawida. Chcą go lepiej widzieć i mieć lepsze doświadczenie koncertowe oraz po prostu super się bawić.
 
Podsumowując, Dawid oferuje swoim fanom całą paletę muzy i osobowości do wyboru. Zanim wyrobi się zdanie o Dawidzie, warto wybrać się na jego koncert i poczuć samemu tę niesamowitą atmosferę.
 
Autorka: Matylda Stuhr
 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here