Margaret wydała piosenkę, która jest oficjalnym gejowskim hymnem w Szwecji

3

W sieci zadebiutował właśnie najnowszy singiel Margaret zatytułowany „Lollipop” i nie jest to po prostu kolejna piosenka promująca nową płytę czy EP-kę, a oficjalny hymn Parady Równości, która odbędzie się w Sztokholmie już w sobotę! Super sprawa, szczególnie, że o wyborze zdecydował szwedzki oddział Warner Music, a umówmy się – kandydatów zapewne nie brakowało. Wyobraźcie sobie analogiczną sytuację u nas i wykonawców, którzy „biją się” o to, żeby mieć hymn parady. Z tak zacnej okazji postanowiłem pogadać chwilę z Margaret na Instagramie, bo taką właśnie jestem osobą i profesjonalistą.
 
Nie zastanawiałam się nad tą propozycją nawet sekundy, bo kocham środowisko LGBT i staram się je wspierać małymi gestami czy wypowiedziami. Teraz mam okazję zrobić to muzycznie, więc już nie mogę się doczekać pierwszego występu z „Lollipop”, który oczywiście będzie miał miejsce podczas sobotniej parady. Zamierzam się tam świetnie bawić i tańcować na platformie – zapewnia ze śmiechem Margaret w rozmowie ze mną. Swoją drogą, czy jeśli ruszam z sekcją newsową na blogu, to powinienem teraz takie wypowiedzi oznaczać w nagłówku TYLKO U NAS!!!!11111 ??? Mój chłopak sugeruje nawet TYLKO U MNIE, bo w końcu prowadzę to sam. Decisions, decisions…
 
Malkontenci zapytają pewnie teraz o polską Paradę Równości, która odbyła się w czerwcu. Wokalistka publikowała w sieci zdjęcia w pride’owej koszulce i pozdrawiała jej uczestników, ale niestety, nie mogła pojawić się na niej osobiście.
 
Straszna szkoda, ale w tym roku termin warszawskiej Parady kolidował z moim grafikiem koncertowym. Mam nadzieję, że uda się to nadrobić na kolejnej! – dodaje.
 
Z utworem „Lollipop” Margaret wystąpi również w znanym szwedzkim programie Sommarkrysset, w planach jest również teledysk. I tym drugim jaram się najbardziej, szczególnie, że – pomimo przeznaczenia na rynek szwedzki – klip będzie dystrybuowany również w Polsce i liczę na mocne akcenty LGBT, bo tych za wiele u rodzimych artystów nie ma. „Lollipop” możecie odsłuchać m.in. na Spotify, słodki embed poniżej. You go, girl!
 

 
PS. Żeby nie było, „geje” w nagłówku nie zawłaszczają parady i nie przypisują jej tylko gejom, bo zaraz oburzą się inne literki – to skrót myślowy na potrzeby sprzedania newsa. Wiem, wiem, zły kapitalizm i clickbaity. Kiss!

 

 

 

3 KOMENTARZE

  1. […] „Nie zastanawiałam się nad tą propozycją nawet sekundy, bo kocham środowisko LGBT i staram się je wspierać małymi gestami czy wypowiedziami. Teraz mam okazję zrobić to muzycznie, więc już nie mogę się doczekać pierwszego występu z „Lollipop”, który oczywiście będzie miał miejsce podczas sobotniej parady”- takich informacji udzieliła Margaret w wywiadzie przeprowadzonym przez Piotra Grabarczyka. (źródło: GRABARI.PL) […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here