Sarah Paulson jest najśmieszniejszą osobą na świecie

0
In this photo released by Warner Bros., a taping of "The Ellen DeGeneres Show" is seen at the Warner Bros. lot in Burbank, Calif. (Photo by Michael Rozman/Warner Bros.)

Na sławę, pieniądze i niezapomniane role musiała czekać prawie 20 lat, ale uśmiech nigdy nie schodził jej z twarzy. Jak to możliwe, że Hollywood dopiero niedawno poznało się na jej ogromnym talencie? Sarah Paulson to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w amerykańskim przemyśle filmowo-telewizyjnym i osobowość, przy której plastikowe koleżanki z branży dostają wylewu hialuronu do mózgu. Możecie (i powinniście!) kojarzyć ją z m.in. American Crime Story: OJ v. People, American Horror Story czy Ocean’s 8. Ta ostatnia produkcja zasłynęła tym, że moja przyjaciółka Marta obejrzała ją od momentu premiery jakieś 136 razy, informując mnie o każdym jednym seansie. God bless her heart.
 
O kunszcie aktorskim Paulson można napisać wiele, a nagrody i nominacje do najważniejszych nagród mówią same za siebie, ale jest jedna rzecz, której poświęca się zbyt mało uwagi. SARAH PAULSON JEST NAJZABAWNIEJSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE. Mówię to z pełną odpowiedzialnością i po dokonaniu ekstensywnych badań, które polegały na obejrzeniu absolutnie KAŻDEGO wywiadu, jakiego Sarah kiedykolwiek udzieliła. Z myślą o takich gwiazdach wymyślono wieczorne talk shows, przysięgam. Spotkania prasowe promujące Ocean’s 8 to jeden wielki festiwal gagów i histerycznych wręcz ataków śmiechu, a połączenie Sarah Paulson & Cate Blanchett zasługuje na własny program albo przynajmniej jakąś internetową serię, dzięki której miliony ludzi na całym świecie będzie mogło radośnie posikiwać, zapominając o smutkach i trudach życia doczesnego. Valium, what?!
 
Póki nikt na taki pomysł nie wpadnie, musimy posiłkować się materiałami dostępnymi w sieci. A tych nie brakuje! Dlatego też pomyślałem, że dobrze byłoby rozpocząć nowy miesiąc i te chłodniejsze już dni z uśmiechem na twarzy sponsorowanym przez Sarah Paulson. Wybrałem kilka ulubionych kompilacji i wywiadów, ale wpisując jej nazwisko w wyszukiwarkę na YT, jest tego zdecydowanie więcej. Bierzcie i śmiejcie się z tego wszyscy!
 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here