Moje pierwsze pozowanie z butem! Otwarcie sklepu Courir

0

W połowie marca miałem przyjemność robić fajną fuchę podczas otwarcia sklepu Courir w Blue City w Warszawie. Fucha polegała na poprowadzeniu kilku transmisji live z otwarcia, a wszystko to w otoczeniu najmodniejszego sportowego obuwia. Wprawdzie nie miałbym śmiałości określać się sneakerheadem, bo nie śpię na ulicy, żeby dorwać nowy model limitowanych Yeezów, ale wygodny i ładny obuw to jest to! Ostatnio mam totalną fazę na wszystkie klasyki z Reeboka, szczególnie białe – pora może nie jest zbyt sprzyjająca, ale nie takie wyzwania świat stawia przed nami fashionistkami.

Robota na otwarciu Courir tym milsza, że asortyment cieszył oko i mam już na celowniku kilka par, w których będę pomykał po zielonej trawce tej wiosny, a dodatkowo moimi rozmówczyniami w trakcie live’a były super dziewczyny, które znam i lubię tj. Kasia Pytel vel Pani Ekscelencja oraz Pati i Marsi Bukowskie. W takim towarzystwie nie ma czegoś takiego jak praca i nawijka na siłę, więc poszło sprawnie i przyjemnie.

No, to tyle ode mnie i mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja to powtórzyć, a wszystkich sneakerheadów i loverów zachęcam do odwiedzin Courir, bo debiuty mają to do siebie, że są spoko promocje i zniżki, więc tylko korzystać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here