Co oznaczają sny z celebrytami? Sennik celebrycki część 2!

0

Moi drodzy, sequele i odgrzewane kotlety są popularne nie tylko w Hollywood, bo i na moim blogu również. W związku z dużą popularnością „Sennika celebryckiego” postanowiłem przygotować jego drugą część, bo jak wiadomo, konstelacja rodzimych gwiazd jest bezkresna i jedna notka nie jest w stanie wyczerpać tematu celebrytów, którzy odwiedzają nas w snach. Ja do dziś nie wiem, co oznacza sen, w którym Nicki Minaj goniła mnie po Warszawie w zielonej peruce, krzycząc przy tym „Ty garbata suko!”. I pewnie nigdy się nie dowiem…
 
PS. Jedna z bohaterek pokrywa się z częścią pierwszą, ale to dlatego, że ówczesna wersja była mocno aktualna. Tym razem nieco bardziej uniwersalne rozwinięcie jej symboliki.
 
Little Mooonster96. Obecność rudowłosej youtuberki w snach może zwiastować niezdrową obsesję idolem nastolatek, prowadzącą nawet do omamów i kłopotów z odróżnieniem fantazji od rzeczywistości. Z kolei nieumyta dłoń Little Mooonster96 dotknięta przez Justina Biebera oznacza, że musisz w końcu, kurwa, dorosnąć, bo nie masz już 16 lat.
 
Anna Głogowska. Naturalnie, Ania odwiedza nas w snach roztańczona. Natomiast różne stopnie natężenia tego tańca mogą oznaczać coś innego. Spokojna Głogowska w sennej etiudzie to przepowiednia dostatniego życia u boku znanego aktora. Energiczny taniec z wymachiwaniem rąk to symbol walki o pracę. Spazmatyczna choreografia z charakterystycznym trzymaniem się za nos – przepraszam, ale to znaczy, że na kolację zjadłeś kotleta z koksem.
 
Nergal. Zaobserwowano ostatnio intensyfikację snów z liderem Behemoth, podczas których śpiewa on do figurki Jezusa przymocowanej do sztucznego penisa. Geneza tej symboliki ma podłoże medyczne i może oznaczać, że znów potrzebny będzie przeszczep – tym razem mózgu.
 
Cezary P. Postać dilera celebrytów zwiastuje zazwyczaj problemy z przewlekłym bólem, który można leczyć tylko przez eksperymentalną terapię kokainową. Cezary P. pod studiem „Tańca z gwiazdami” to przepowiednia powodzenia w interesach.
 
Kasia Warnke. Najczęstszym motywem występującym w snach z Kasią Warnke jest wizja aktorki uwodzącej pralkę bądź inne urządzenia AGD. Symbolizuje to tłumioną wewnętrznie potrzebę wystąpienia na okładce „Vivy!”. Sny o zabarwieniu erotycznym, ukazujące Kasię podczas kopulacji bądź choćby topless to nie sny – jesteście po prostu w kinie na jednym z jej filmów.
 
Donald Trump. Sny krążące wokół ujęć fryzury Donalda Trumpa przepowiadają błyskotliwą karierę w polityce. Donald Trump w amerykańskiej szkole zwiastuje natomiast niebezpieczeństwo i wiszącą w powietrzu strzelaninę. Jeśli zaś w śnie patrzysz w lustro i widzisz tam twarz Trumpa, przykro mi – prawdopodobnie jesteś kretynem.
 
Maciej Zień. Postać projektanta ma zazwyczaj w snach wymiar finansowy. Uśmiechnięty Maciej wynoszący swoje sukienki z butiku na Mokotowskiej zwiastuje odzyskanie pożyczonych pieniędzy. Smutny Maciek w Kościele to z kolei zapowiedź finansowych tarapatów. Zień masowany przez seksownego Brazylijczyka – obrazi się na was Małgosia Kożuchowska.
 
Anna Lewandowska. W snach przychodzi najczęściej w legginsach i z płaskim brzuchem, co symbolizuje wygaśnięcie karnetu na siłownię, o którym prawdopodobnie zapomniałaś. Ania w stroju karateki to przestroga – prawdopodobnie zatrułeś się zupą z kasztanów.
 
Vogue Polska. Przeglądanie magazynu to jeden ze snów, którego korzenie sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Oznacza on prawdopodobnie, że zapomniałeś obrać ziemniaki. Jeśli jednak w pewnym momencie pojawia się czarna Wołga, nie martw się – Anja Rubik zrobi to za Ciebie.
 
Jarosław Kret. Taki sen oznacza tylko, że jesteś strasznie słabym kolesiem. Uśmiechnięty Jarek oznacza, że twoja dziewczyna dowie się o waszym zerwaniu z Fejsa.
 
Zobacz też: Rozenek retuszuje swoje zdjęcia, a Majdan nigdy nie miał dziewczyny?!
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here