Sennik celebrycki czyli co oznaczają sny z gwiazdami w rolach głównych?

Sprawdzacie znaczenie snów w internetowych sennikach? Nie jestem fanem astrologii, ezoteryki i tym podobnych gadżetów, ale mam tak pojebane sny, że z pomocą mogą wjechać tutaj tylko tabletki z krzyżykiem albo senniki właśnie. Niestety, nadążają one za nowymi czasami równie udanie co Kościół Katolicki czyli wcale. Jako osoba pracująca w show-biznesie i pochłonięta tą branżą doszczętnie, często śnią mi się celebryci i gwiazdy, a senniki na ten temat milczą. A że potrzeba matką wynalazku to postanowiłem stworzyć swój autorski sennik celebrycki. Jak teraz nie zatrudnią mnie do „Wróżki”, to porzucam wszelkie nadzieję. Tymczasem, zapraszam do lektury!

Ania Dąbrowska – smutna Ania oznacza nagłe zakończenie trwającego związku. Wesoła – załamanie wagi. Ania śpiewająca to z kolei wizja samotnego macierzyństwa, często występująca przy okazji Ani smutnej.

Ania Lewandowska – według staropolskich wierzeń osoby śniące o Annie Lewandowskiej zbierającej kasztany w Monachium mogą mieć problemy z żołądkiem. Ania Lewandowska na Mazurach zwiastuje płodność i chęć posiadania dziecka. Występuje jeszcze sen z Anią i Robertem, który najczęściej interpretowany jest jako przypomnienie o tym, że nigdy nie będziemy tak doskonali i bogaci jak oni.

Beata Kozidrak – szczęście, bogactwo, zdrowie, miłość. Beata w kozakach po cipę – nieśmiertelność.

Deynn – jeśli będziecie chcieli zmienić swoje życie to przeczytacie tę książkę, jeśli nie – nie przeczytacie. Również: zaburzenia w funkcjonowaniu płata czołowego mózgu.

Doda – jedna z najczęstszych bohaterek snów młodych homoseksualistów z małych miejscowości, ale również i bogatych żon Konstancina. Doda z czerwonymi ustami zwiastuje rychły wpierdol. W mitologii celebryckiej przewija się też często motyw Dody płaczącej diamentowymi łzami. Interpretuje się to jako widmo oddania prezentów byłemu narzeczonemu. Z kolei Doda w futrze może oznaczać wejście konflikt z dobrze usytuowanymi Rosjankami.

Edyta Górniak – Edyta w studiu nagraniowym oznacza, że wszelkie projekty, którymi aktualnie jesteśmy zaabsorbowani, powinniśmy odłożyć na później. Edyta w złotej klatce symbolizuje kłopoty w małżeństwie. Edyta z białym gołębiem w niebieskiej poświacie w parku w Londynie oznacza, że kochani nie wiem jak, ale musicie nagrać tę płytę.

Filip Chajzer – motyw Filipa Chajzera przy komputerze interpretowany jest jako zapowiedź problemów emocjonalnych, często na tle facebookowym. Filip Chajzer przeprowadzający przez ulicę staruszkę w obecności kamer może oznaczać, że w naszym otoczeniu pojawi się osoba dwulicowa, ale przedstawiająca się jako nasz przyjaciel. Szczególnie niepokojące powinny być jednak sny z Filipem Chajzerem z puszką Pepsi w ręce – oznaczają one po prostu zły pomysł.

Halina Mlynkova – bezrobocie.

Joanna Horodyńska – Joanna z kamienną twarzą i z podrobioną torebką Louis Vuitton w ręku zwiastuje poważne choroby. Roześmiana z kolei może oznaczać zbliżającą się wizytę w Vitkacu.

Justyna Steczkowska – najbardziej zagadkowa postać sennika. Najczęściej występuje jako zjawa skradająca się w krzakach – w takiej odsłonie Justyna zwiastuje zdradę małżeńską. Sen o jej koncercie oznacza niepowodzenie w interesach, jeżeli osoba śniąca o takowych dopiero myśli, odradza się ich podjęcie. Justyna w rajstopach nakazuje czujność i ugodowość w przypadku rodzinnych konfliktów.

Kinga Rusin – smutna Kinga oznacza, że ktoś z twojego bliskiego otoczenia zrobi cię w chuja. Roześmiana – wiesz kto jest agentem.

Karolina Szostak – długotrwały głód i ból nóg od biegania po eventach. Karolina z telefonem symbolizuje też domaganie się zniżek i giftów.

Kuba Wojewódzki – symbolizuje problemy z wypadającymi włosami, kreatywnym dołem i brakiem pomysłów. Kuba z młodą dziewczyną i Lamborghini – niemożność poradzenia sobie z kompleksami.

Mandaryna – to będzie jeden z najważniejszych wieczorów w waszym życiu.

Dawid Woliński – symbolizuje niezdrowe podniecenie i uzależnienie od autoerotyzmu. Dawid w windzie oznacza z kolei, że musisz się szybko obudzić, bo to jakiś jebany koszmar!

16 Comments on “Sennik celebrycki czyli co oznaczają sny z gwiazdami w rolach głównych?

 1. Boże <3 moje wszystkie senne zagadki zostały właśnie rozwiązane! Ania, Dawid, Beata… Pozostaje mi tylko zapytać, co jeśli śni się Piasek?

  • Jeśli śni się piasek to zapchają się rury w toalecie. Mi się też tak robi po każdym śnie z nim i wypierdala całą wodę z kibla do góry. Pomogła , gdy wsypaliśmy piasek do kibla.

 2. Teraz żałuję, że nie mam snów o polskich celebrytach, gdy pomoc naukowa jest w zasięgu ręki;)
  Zrobiłeś mi dzień, dzięki:D:D:D

 3. To uczuvie kiedy jadac w metrze czytasz nowy post, co rusz parskasz smiechem, a ludzir patrza jak na idiote:D

 4. Chciałabym pisać z takim jajem. („Również: zaburzenia w funkcjonowaniu płata czołowego mózgu” – posikałam się). Uwielbiam Twoje teksty na blogu.:)

 5. Tu jest niefajnie, nie podzielam Waszych poglądów i nie lubię „tęczowej” flagi.
  Szkoda mi tylko tych uczciwych homo, bo muszą sie wstydzuć za takich pajaców jak Ty, kierowniku śmiesznego bloga.
  Aaaa i na koniec najważniejsze: szanuj mnie mnie i moją wypowiedź, bo nie jestem w niczym gorszy i też mam prawo do własnego zdania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *