Melanż na salonach! Gwiazdy na imprezie 4fun.tv [FOTO]

4

 

Mogę skromnie powiedzieć, że w kwestii imprezowania mam pewne doświadczenie. Szczególnie intensywne badania nad istotą melanżu prowadziłem w zeszłym roku, kiedy to zdarzały się takie okresy, że po zsumowaniu tzw. wyjść prywatnych i zawodowych, średnia  wynosiła np. 5 baletów w tygodniu. Mój organizm domagał się kroplówki, nie wspominając o odpoczynku. Nie było to szczególnie mądre, ale jakie przyjemne! Bagaż doświadczeń (wciąż postępujący) sprawił jednak, że w mgnieniu oka potrafię ocenić, czy dany event reklamujący się jako impreza, to faktycznie melanż, czy tylko klasyczny modeling na ściance. W środowy wieczór było tylko jedno miejsce, które dawało pozytywną odpowiedź w tej rozterce –  imprezo-urodziny-biba 4fun.tv!

Imprezę zorganizowano w klubie The View i to na dwóch poziomach – 28. i 31. piętrze. Wejście na ostatni level vipowstwa gwarantowała złota opaska, która otwierała wrota do nieba: alkohol, słodko-słone przysmaki, kapitalny widok na panoramę Warszawy i gwiazdy. The View to w swoim założeniu miejsce eleganckie, sukienki, marynarki i lakierowane torebki, ale wczoraj można było trochę wrzucić na luz. Za to lubię wydarzenia 4funu, bo targetowo mocno się pokrywamy i to szansa na drinka w towarzystwie praktycznie samych znajomych, z którymi ciężko złapać się na co dzień. Na tę okazję przyodziałem, podobnie jak moja koleżanka Honorata, różową bluzę, ale szczęśliwie unikniemy dziś nagłówków „KTÓRA LEPIEJ?” z uwagi na inny obuw.

A skoro o obuwiu mowa, to furorę robiły wczoraj kozaki po cipę. We wszystkich konfiguracjach – zamszowe, skórzane, lateksowe, świecące w ciemnościach. Doda przywiozła z Mediolanu pół butiku Balenciagi, a mi przypadło w udziale dokładne sfotografowanie połyskujących łupów, co jako cichy fetyszysta uczyniłem z odpowiednim namaszczeniem. Uznałem też, że oprócz klasycznych zdjęć, czasami oddam też aparat w łapki pięknych pań, aby same uczyniły sobie fotografie. Z uwagi na to, że nie był to do końca mój autorski pomysł, musicie kliknąć tutaj. Deal to deal.

Nie samymi kobietami człowiek żyje, a w białym namiocie buszował m.in. Dawid Kwiatkowski. Słuchajcie, wiem, że nie jestem obiektywny, bo to mój ziomek i tak dalej, ale on szykuje taką płytę, że to będzie totalny sztos. Miałem okazję usłyszeć już kilka kawałków, kilka dni temu Kwiat kręcił też teledysk do pierwszego singla – to będzie ogromna zmiana, zarówno muzyczna, jak i wizerunkowa. Wiadomo, nastolatki znów będą mokre, ale myślę, że i nieco starsi fani popowej muzy będą mogli bez wstydu powiedzieć, że słuchają tego utalentowanego gnojka. Ponadto, każda rozmowa z Dawidem utwierdza mnie tylko w tym, że chłopak dalej ma łeb na karku i o jego przyszłość możemy być spokojni. Będzie dobrze, a nawet lepiej.

Na imprezie kręcił się też inny ulubieniec gawiedzi, ale pojawił się tam incognito i absolutnie nie mogę powiedzieć, kto to był, bo mnie dojedzie na mieście, a życie mi przecież miłe. Mam tylko nadzieję, że nie zabalował tak jak ostatnio donosiły Pudelki i jednak trzymał się na nogach. Hihi, musiałem, jednak będzie wpierdol. Przy DJ-ce bujali się Kasia Warnke i Piotrek Stramowski. Przyszli nieco spóźnieni, nie chcę wiedzieć dlaczego, ale oni tak mi działają na wyobraźnię, że CHYBA WIEM. You name it.

Poniżej efekty moich fotograficznych eskapad, choć nie wszystkie nadawały się do publikacji. Ze względów estetycznych, ale również moralnych. Ekipa 4fun natomiast nie może mieć do siebie żadnych zastrzeżeń, bo po raz kolejny udowodnili, że da się jeszcze zorganizować w tym mieście prawdziwą imprezę, a nie tylko pretekst do umieszczenia logotypów sponsorów na ściance. Miss Nawojka, good job! Więcej, częściej – obchodźcie też imieniny albo urodziny Oli Ciupy, każda okazja jest dobra. Do zobaczenia!

1 2 3 10 9 8 174 5 612 11 13 16 23 2514 14B 15 2019 18 22 21

 

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here