Taka to pożyje… Nowe reality-show z Mariah Carey w roli głównej

5

Wiosną tego roku Mariah Carey zawitała do Polski z koncertem w ramach trasy „Sweet Sweet Fantasy”. Stali czytelnicy mojego bloga pamiętają pewnie, że nie byłem jakoś szczególnie zachwycony wartością artystyczną jej show, ale Mariah to Mariah i taką legendę po prostu wypadało zobaczyć. Tym bardziej, że kto jak kto, ale diwa potrafi dostarczyć rozrywki również (a może przede wszystkim?) poza sceną. O jej wymaganiach koncertowych krążą już legendy, ba – sam przed występem w Krakowie donosiłem z przejęciem, jeszcze na łamach „Faktu”, że piosenkarka zażyczyła sobie na wyposażeniu… podświetlany sedes.

Mitów i plotek o ekstrawaganckim lifestyle’u Mariah jest już tyle, że to w zasadzie odrębna kategoria przy określaniu poziomu gwiazdorskiego życia. W końcu jednak nadarzy się okazja, aby to zweryfikować, bo panna Carey zdecydowała się sfilmować kilka miesięcy swojego życia – zarówno zawodowego, podczas wspomnianej trasy koncertowej, jak i prywatnego.

tumblr_nin9heosmf1qd8zg3o1_500

Jak przystało na nowe czasy, nie będzie to nudny dokument, a reality-show wyprodukowane przez ojców sukcesu Kardashianek czyli E! Entertainment. Na „Mariah’s World” składa się osiem odcinków, a diwa i producenci obiecują, że w końcu zobaczymy prawdziwą Mariah. Jeśli ktoś jest tak stary jak ja i oglądał przed laty MTV Cribs z rzeczoną gwiazdą, to wie czego się spodziewać – kompletnego szaleństwa, szampana w wannie, brylantowej obroży dla psa i całego zastępu przystojniaków, którzy nie pozwolą, aby drogocenne stopy Mariah dotknęły przypadkiem ziemi. No, liczę jeszcze na ten podświetlany sedes na maksa i może jakieś przebitki z Krakowa? To byłby miły ukłon w stronę rodzimych fanów.

Dla polskich wielbicieli Mariah mam też dobrą wiadomość – nie będzie trzeba już szukać po internetach i bawić się w domorosłe piratki, bo reality-show będzie można zobaczyć również nad Wisłą. Pierwszy odcinek „Świat Mariah” już w niedzielę 11 grudnia o 20:00 na polskim E! Entertainment. Gdyby ktoś zapomniał, będzie Wam przypominał o tym fikuśny bannerek w prawym górnym rogu (tak, to jest dokładnie to, o czym myślicie #richbitch). Ja zamierzam oglądać z kieliszkiem szampana, myślę, że włączy też Edyta Górniak, także będzie wesoło. Wracam z relacją w poniedziałek!

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here