Strefa twórcza czyli jak rozwijamy swoje pasje i odkrywamy nowe!

0

Obóz „Strefa twórcza z Dawidem Kwiatkowskim” to szansa na rozwój, doskonalenie swoich pasji i prezentowanie swoich umiejętności. Jest to możliwość spotkania ze światem branży, którą się kocha. Konkursy takie jak „Mam talent”, obozowe „The Voice” itp. przełamują w nas strach, na który najlepszym lekarstwem jest częste wychodzenie na scenę. Każdy ma szansę się zaprezentować, zostać wysłuchanym oraz otrzymać rady, które pomogą w dalszym rozwoju pasji. Uczestnicy są zestresowani, ale wiedzą, że mogą liczyć na wsparcie ze strony widzów. Kiedyś podczas występu pewnej uczestniczki stres wziął górę i zapomniała tekstu, ale wszyscy wstali i pomogli jej dokończyć utwór. Reasumując, doświadczamy tu wielu występów na scenie, które zapamiętamy do końca życia. Podczas obozu są również kręcone teledyski i nagrywany niezwykłą piosenkę obozową. Przy nagrywaniu piosenki można się świetnie bawić i mamy możliwość pracować w profesjonalnym studiu.
 

 
Autorki:
 
Dominika Dahlke
 
Anastazja Maciąg
 
 
Obozy to nie tylko zabawa, ale też rozwijanie swoich pasji. Podczas pobytu tutaj uczęszczamy na warsztaty wokalne, taneczne, dziennikarskie i aktorskie. Na każdych z nich pokonujemy lęk i budujemy swoje doświadczenie. Zajęcia są prowadzone przez doświadczone osoby w tych dziedzinach.
 
WARSZTATY WOKALNE
 
Warsztaty rozwijają naszą barwę głosu i dowiadujemy się wielu rzeczy, o których wcześniej nie miałyśmy pojęcia. Uczymy się jak rozgrzać głos przed wejściem na scenę, przez co jesteśmy dobrze przygotowani do występów. Śpiewamy tam razem, a atmosfera jest wspaniała!
 

 
WARSZTATY TANECZNE
 
Są różne rodzaje tańca i każdy znajdzie taki, w którym będzie się dobrze czuł. Przez taniec możemy pokazać swoje emocję i inną stronę swojej osobowości. Uczymy się nowych kroków i wgłębiamy się w dany styl tańca pod okiem fachowca.
 

 
WARSZTATY DZIENNIKARSKIE
 
Przeprowadzamy na nich wywiady i prowadzimy bloga, przez co możemy poczuć się jak prawdziwi dziennikarze. Dowiadujemy się jak prowadzić dobry wywiad i jak podczas niego się zachowywać.
 

 
WARSZTATY AKTORSKIE
 
Dowiadujemy się jak aktorstwo wygląda od kuchni. Na zajęciach ćwiczymy improwizacje odgrywając scenki, integrujemy się i dobrze się przy tym bawimy. Każdy jest inny, przez co znajdzie warsztaty, podczas których będzie się dobrze czuł i odkrywał siebie.
 

 
Autorki:
 
Julia Jaraczewska
 
Marta Stankowska
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here