6 powodów, dla których Michał Szpak MUSI wygrać Eurowizję

6

W polskich preselekcjach do Eurowizji 2016 moim faworytem, a w zasadzie faworytką, była Margaret. Dziewczyna ma wszystkie atuty, żeby zrobić karierę międzynarodową, ale Polacy wybrali inaczej. I spoko. Michał Szpak moim zdaniem nieco przespał dwa miesiące przygotowań WIZUALNYCH swojego występu, ale nie zwalnia to z obowiązku kibicowania i trzymania kciuków za zwycięstwo. Nasz reprezentant musi wygrać z kilku ważnych powodów.

1. Eurowizja odbędzie się w Polsce. Czujecie to? Kurski musiałby ugościć w telewizji wszystkie patologie zachodniego świata i tych wstrętnych homoseksualistów. Ale by się działo!

kurski

2. Górniak przypomni sobie nazwisko Michała. Edyta to mistrzyni podjebki, która potrafi wbić szpilę jak nikt inny. Po polskich preselekcjach cierpiała na chwilową amnezję, ale teraz nie miałaby wyjścia – nazwisko Szpak musiałoby przejść jej przez usta.

Zrzut ekranu 2016-05-14 o 12.09.32

3. Piosenka Szpaka wpada w ucho po 30 sekundach. Jakkolwiek nie jestem fanem produkcji jego utworu to nie da się ukryć, że refren wbija się do głowy jak cholera, unosi Cię do góry, wierzysz w to, że też możesz być piosenkarką i śpiewa z tobą cały stadion. A takich kawałków na Eurowizji nie jest za dużo!

4. Życzenia dla Marleny zobaczy cały świat. Kiedy już nazwisko Szpaka będzie przewijało się przez wszystkie światowe media to ludzkość w końcu będzie mogła doświadczyć jego najlepszego występu live w karierze.

5. Szpaku przeszedł długą drogę. Trzeba docenić to, że nie wygląda już jak biedna transwestytka i bliżej mu do popowego brata Jacka Sparrowa. Szacun dla niego i różowowłosej stylistki, a zwycięstwo byłoby piękną nagrodą za metamorfozę.

szpak

6. Musimy w końcu wygrać. No bo kurwa, jak wygra Australia to co to mówi o Europie?! I tak mamy problem z uchodźcami, a teraz jeszcze taki cios… Polska sercem Europy i nasz chłopak naprawdę ma talent. Nie ma innego wyboru.

 

6 KOMENTARZE

  1. Margaret super śpiewa, ma piosenki, które wpadają w ucho, ale propozycja jej piosenki na eurowizję była kompletną klapą. Tego nawet nie dało się słuchać, co dopiero zapamiętać melodię.

    • Niekoniecznie. Pogrążył ja raczej występ na żywo. Przyznam,że byłam za jej propozycja, ale rozumiem,że Michał wokalnie był na polskich eliminacjach lepszy i stąd taki a nie innym werdykt.

  2. Polska raczej nie ma szans. Sercem jestem z Armenią, bo laska ma super piosenkę, dobre efekty i wygląda jak milion dolców. I ten głos <3

  3. Wygramy, a w czasie finału w Warszawie, w tym momencie kiedy jest głosowanie i trzeba czymś wypchać tę dziurę, będziemy mogli zaprezentować, tym razem widowni z całej Europy utwory Maryli Rodowicz! Albo Ireny Santor. Albo Zdzisławy Sośnickiej. Kogoś na pewno odgrzeją, jak zwykle to ma miejsce w Opolu.

  4. Kurwa na prawdę, xD ale ten tekst to jest patola. Otwórzcie oczyna to co się dzieje i zastanówcie się. I tak grodzkie miałoby większe szanse 🙂

  5. Świetny tekst :)) Ściskam kciuki za Michała,ale jestem realistką…Obstawiana na zwycięstwo Rosja też bardzo misie podoba 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here