Show-biznes 2016 w moim obiektywie – ulubione zdjęcia gwiazd + sprośne anegdotki

2

 

Koniec roku za pasem, znów będziemy starsi i niemądrzejsi, więc czas na podsumowania. Napisałem już tego trochę i czekają na publikację na łamach WP Gwiazd i nie tylko, ale jeśli chodzi o bloga, to pomyślałem, że postawię bardziej na wizual niż tekst. Jak niektórzy z Was wiedzą, w lutym zakupiłem mega profesjonalny aparat i wjechałem na salony jako grabari photography już na pełnej… Wybrałem 12 moich ulubionych zdjęć – z niektórymi z nich wiążą się zabawne anegdoty, inne przypominają mi fajne imprezy, a pozostałe przedstawiają po prostu ludzi, których lubię.

Olly Alexander podczas koncertu Years & Years x Samsung VR w Londynie. Tego pana kocham miłością nieskończoną, a płyta „Communion” bardzo długo była soundtrackiem mojego szalonego imprezowego życia. Y&Y widziałem w akcji wielokrotnie, ale największe wrażenie zrobił na mnie koncert w Londynie – zagrali wtedy dla zaledwie kilkunastu osób, stałem dosłownie metr od sceny i mogłem drzeć pizdę jak na prawdziwą nastolatkę przystało.

01

Joanna Krupa na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Pierwsze na sale weszły jej piersi, potem sama Dżoana. Robiliśmy wywiad i zapytałem, czy nie boi się tak ryzykownych kreacji, bo przecież kiecka może się osunąć, tu gdzieś cycek wyskoczy, tam co innego. „Jak mi coś wyskoczy, to trudno!” – usłyszałem. Kilka tygodni później musiałem bronić się tym samym zdaniem podczas jednej z imprez w Glamie.

13b

Doda na planie teledysku do singla „Niebezpieczna kobieta”. Było gorąco, ojj, bardzo. „To ma być kurwa ogień? Chcę prawdziwe fajerwerki!”. No i dostała prawdziwe. Ostatecznie scena, na której nagrywanie poświęcono dobrych kilkadziesiąt minut, mignęła w teledysku przez sekundę, ale przynajmniej ekipa kręcąca klip doedukowała się w kwestii pirotechniki.

09

Marcin Tyszka na pokazie Dawida Wolińskiego. Uwielbiam go za to, że nie ukrywa, że chodzenie na polskie imprezy to raczej wątpliwa przyjemność. Bo jak coś może zrobić na nim wrażenie, skoro na co dzień ma złote klamki w Ritzu, koktajle organizowane przez Vanity Fair i Naomi Campbell przed obiektywem? A tu przychodzi i nagle się okazuje, że trzeba poczekać, bo jakaś Halinka Mlynkova pozuje. No ludzie!

03

Małgorzata Rozenek i Leszek Stanek na afterparty po pokazie Łukasza Jemioła. Gośka miała dobry rok i czuła, że tak będzie jeszcze przed emisją „Azji Express”. Sączymy driny na afterze i mówię do niej, że ostatnio wygląda na szczęśliwą, tak po prostu – nie ma już focha i blazy na twarzy. „Bo jestem szczęśliwa. W dodatku Radek dba o to każdej nocy”. Kilka miesięcy później miliony Polek zamarzyły o tym, żeby mieć takiego Radka na chacie.

07

Kulisy finału wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Lubię to zdjęcie, bo widać na nim całą paletę emocji. Jest stres, są nerwy, oczekiwanie na werdykt i takie ludzkie wzajemne wsparcie. O taki show-biznes walczyłem!

06

Honorata Skarbek na imprezie urodzinowej 4fun.tv. Co mogę wam tutaj powiedzieć, no ładna jest ta bestia. A jak już przypozuje… Tu niby rączka na włosach, uśmieszek, zalotne spojrzenie. Pomijając już, że to był fajny melanż!

1-5

Mariah Carey podczas koncertu w Krakowie. Wiem, jestem chujem, bo zrobiłem jej dziesiątki lepszych zdjęć, ale to mnie po prostu okrutnie bawi. W dodatku fani Mariah nieźle się wkurzyli moją recenzją jej występu, więc ta fotografia przywołuje mnóstwo wspomnień.

102

Patryk Pniewski na imprezie Plejada Top Ten. Dziubas ma hollywoodzki uśmiech i uznałem, że skrupulatnym myciem zębów zasłużył na to, żeby znaleźć się w tym towarzystwie. I jest moim kolegą, a wiadomo przecież, że wszystkie te rankingi i nagrody to tylko po znajomości.

05

Reni Jusis podczas koncertu „Królestwo H&M”. Na wielki powrót Reni czekałem prawie 7 lat i było warto, bo „Bang” jest jedną z moich ulubionych płyt mijającego roku. W dodatku okazało się, że ze mnie też jest niezła artystka, czego dowodem jest poniższe zdjęcie.

08

Agnieszka jeszcze wtedy Szulim na konferencji prasowej „Azji Express”. To zdjęcie strasznie mnie bawi, ale to dlatego, że oprócz roześmianej Agi widać na nim Łukasza Zająca, redaktora Pudelka. Pani Woźniak-Starak jak wiadomo, z Pudlem ma trochę na pieńku i choć Zająca kochają wszyscy bez wyjątku, to jednak czasami tego wywiadu muszą odmówić, bo coś tam. Miks tych wszystkich skomplikowanych uczuć widać właśnie na tej fotce – jest szczęście, jest też trochę zawód.

12b

Dawid Kwiatkowski podczas koncertu w Stodole. Widziałem go na scenie wiele razy, ale występ w legendarnej Stodole zrobił na mnie szczególne wrażenie. Kwiat dyrygował publicznością jak stary wyjadacz, no i ta ekspresja!

02

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here