Co polskie gwiazdy powinny dostać pod choinkę? Idealne prezenty dla celebrytów

5

Doda. Długo zastanawiałem się nad prezentem dla Doroty i kiedy już sięgałem po kryjące majtki, na wypadek gdyby znów miała częstować tortem prezydenta RP, moją uwagę zwróciło stoisko z książkami. „Say goodbye to Crazy. How to rid yourself of that crazy ex and restore sanity to your life” (w wolnym tłumaczeniu: Jak pożegnać się na dobre z szalonym ex-facetem i odzyskać równowagę psychiczną w życiu) to idealna propozycja na długie zimowe wieczory, która być może pozwoli uniknąć kolejnych rozpraw sądowych i bitew o Hermesa. Wprawdzie wersja oryginalna napisana jest z myślą o zwalczaniu byłych żon, ale jestem pewien, że Doda znajdzie tu kilka uniwersalnych wskazówek.

doda

Beata Kozidrak. Bez zbędnych ceregieli i zapowiedzi: dżinsowe kozaki po cipę. Dodatkowo, przetarte i z modnymi dziurami.

beta

Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Szulim i Hanna Lis. Dziewczyny są ostatnio nierozłączne, spotykają się na ploteczki i kawki, pokazują się razem na eventach i w telewizji. Dlatego, żeby ułatwić im nieco logistykę i dojeżdżanie na Moliera albo pod studio Dzień Dobry TVN, sprezentowałem im w tym roku takie oto przepiękne cacko. Wiem, wiem, może być problem z rozmieszczeniem, ale pomyślałem, że mogą siadać po prostu w kolejności od najbogatszej do najmniej bogatej i wszyscy będą zadowoleni! No, może oprócz Agi, bo ona najwięcej się napedałuje z przodu.

trojaczki

Anna Popek. Dla mojej ulubionej prezenterki przygotowałem coś wyjątkowego. Voucher o wartości 5000 złotych na ustawki z paparazzi z dowolnej agencji fotograficznej. Przyjedzie do szpitala, przyłapie na zakupach czy u fryzjera. Niestety, bon jest ważny tylko przez trzy miesiące, więc nie wolno się ociągać!

popek

Renata Kaczoruk. Dla Reni też coś do poczytania…

renia

Justyna Steczkowska. Dla dobra przechodniów i innych kierowców, wykupiłem Jusi w Wordzie 60 godzin nauki jazdy i prośbę o ponowne podejście do egzaminu praktycznego. Podziękujecie mi wszyscy!

jusia

Edyta Górniak. Pani Edi miała trudny rok, a jej długo oczekiwana płyta ostatecznie się nie ukazała, bo, jak twierdzi diwa, materiał został skradziony przez jego producentów. Pod choinkę będzie zatem czekał na Edytę idealny prezent – program, który pozwoli jej samodzielnie stworzyć idealną muzykę. Nie trzeba już nikogo prosić, poprawiać i przeklinać jakości, z którą nie będzie się utożsamiać. W zestawie jest mikrofon, więc nic, tylko siadać i nagrywać!

edi

Agnieszka Kaczorowska. Dla Aguli mam coś, co lubi najbardziej – starszego i żonatego mężczyznę, z którym może nawiązać romans. Niestety, musi poczekać do lutego, bo dopiero wtedy ruszą próby do „Tańca z gwiazdami”, ale wierzę, że wytrzyma.

kaczor

Aleksandra Kwaśniewska. Pozwoliłem sobie wypełnić w imieniu Oli stosowny wniosek w Urzędzie Pracy, a dla niej samej również coś do poczytania!

kwasniewska

Joanna Liszowska. Na wszelki wypadek, w momentach niepewności po dobrej kolacji…

lisza

5 KOMENTARZE

    • w przeciwieństwie do niej trzeźwo oceniłem swoje możliwości i nie podchodziłem ani razu 😀 niektórzy nie powinni po prostu tego robić 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here