Zostałem youtuberką kosmetyczną, yasss! + KONKURS

Stało się! Po latach wyboistej podróży przez meandry show-biznesu, w końcu moje starania zostały docenione i awansowałem ze zwykłego blogera na youtubera kosmetycznego. Marka Eveline zaprosiła mnie do testu kilku męskich kosmetyków z ich najnowszej linii, a potem nagraliśmy krótki filmik, na którym wypowiadam wiele mądrych kwestii o pielęgnacji i kremach. Uczucie kompletnego życiowego spełnienia musiało zburzyć kilku homoseksualistów, którzy szybko pogrozili mi palcem, że blogerka od kosmetyków to ze mnie żadna, kosmetyki za tanie i w ogóle jak kremy to tylko Dior i Shesnotme czy jakoś tak. No cóż, wprawdzie zarabiam trochę więcej niż średnia krajowa, ale wciąż bliżej mi do stanu konta i kredytów Edyty Olszówki niż Agnieszki Woźniak-Starak. Zatem tradycyjnie, hejterzy fak off.

Jak każda szanująca się persona ze świata beauty, mam też konkurs dla Was. Do wygrania zestaw kosmetyków, o których opowiadam w powyższej produkcji i nie tylko. Opcja jest bardzo prosta – wystarczy zasubskrybować oficjalny kanał Eveline Cosmetics, a pod moim filmem zostawić jakiś sprośny komentarz. Jego treść pozostawiam Waszej wyobraźni, powstrzymajcie się tylko z wulgaryzmami. Moja zgrabna dłoń dokona losowania szczęśliwca osobiście 🙂 Że niby taki wabik, hehe. Liczę na Was, bo jak frekwencja słabo dopisze, to będę musiał prosić Pańczyka, żeby dodawał komenty z fejkowych kont, a on tanio się nie sprzedaje. Do dzieła!

PS. Z tym sprośnym trochę żartowałem, będą do tego inne okazje 😉

evelin2 eveline1 zrzut-ekranu-2017-02-02-o-10-19-10

5 Comments on “Zostałem youtuberką kosmetyczną, yasss! + KONKURS

 1. ZATEM: wygrać powinienem, ponieważ:
  a) czytam każdego posta, więc jakby mi się należy;
  b) komentuję niektóre posty, więc niekiedy też mi się należy;
  c) postawiłem Ci kiedyś sałatkę, myśląc, że to randka, ale Ty się ze mną nie spotkałeś ponownie. Tu są dwie możliwości: albo nie chciałeś płacić za moją sałatkę albo miałem tak obleśny ryj, że nie mogłeś na mnie patrzeć. Jeśli to drugie, to tym bardziej kosmetyki się przydadzą ^^

  A poza tym ja serio nie mam żadnych kosmetyków w domu, bo się nie znam, bo mnie wkurzają zakupy, wiec ładnie proszę, uratuj mnie i pozwól cieszyć się cerą, co z kolei będzie miało wpływ na udane pożycie z maksymalnie 30 partnerami rocznie!

 2. Zostawiam komentarz w trosce o frekwencje i fejkowe konta. Gratuluję nowej fuchy. 😉

 3. Recently, in one forum I found an interesting post about the cure of erectile dysfunction. It turns out I was not one year overpay! There is a medicine which is very effective and is essentially cheaper. Look at the stock prices themselves https://shoping-card.com It’s just amazing.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *