MTV EMA PRE-PARTY 2015 [FOTO]

1

Imprezy branżowe to dla dziennikarza – przynajmniej takiego jak ja – wymarzona sytuacja i najbardziej klasyczne business & pleasure. Bo z jednej strony to opcja typowo zawodowa: spęd gwiazd, z którymi można porozmawiać, zrobić szybkie wywiady czy podsłuchać najgorętszych plotek krążących w kuluarach. Z drugiej to przecież czysta przyjemność, bo w tym całym zabieganiu rzadko przecież możesz spotkać tyle znajomych twarzy w jednym miejscu.

No i oczywiście uciechy gastronomiczno-alkoholowe. Mityczny open bar i catering to podstawa, o której nie zapomni żaden szanujący się organizator tzw. kotleta. Oczywiście oprócz pokazów mody, bo tam jedzeniem epatować po prostu nie wypada. Wczorajsza impreza MTV EMA Pre-Party 2015 dotrzymała kroku poprzednim wydarzeniom organizowanym przez stację. Na warszawskim Służewcu pojawiła się spora celebrycka śmietanka, która w mniej lub bardziej luźny sposób świętowała kolejne rozdanie kultowych nagród, które odbędzie się za dwa tygodnie w Mediolanie. Polskę reprezentować będzie Margaret i nikt nie ma chyba wątpliwości, że w tym roku był to jedyny słuszny wybór.

Część oficjalna spełniła wszystkie wymogi porządnego baletu, ale to, co mnie interesuje najbardziej to oczywiście kulisy. Szczególnie te gastronomiczne! Bo wobec open baru i bufetu wszyscy jesteśmy równi, a po odpowiedniej dawce %% zaczynają się pierwsze nieśmiałe tańce. Nie ukrywam, że po kilku drinkach mam wrażenie, że wygrałem You Can Dance, ale póki co, nikt tego na taśmie nie uchwycił. Ja natomiast pstryknąłem kilka zdjęć, na których widać to, co w życiu kręci mnie najbardziej – gwiazdy i jedzenie. No i drineczki, wczoraj bardziej niż zacne.

MTV, widzimy się za rok!
ema1ema3 ema2 ema4 ema5 ema6 ema7 ema8 ema9 ema10 ema11 ema12

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here